مقالات

آرایش ساده روزمره در کمترین زمان

1
برای جلوگیری از لکه های پوستی و از بین بردن هرگونه کثیف یا روغن اضافی ، صورت خود را با پاک کننده صورت بشویید. بعد از شستن صورت ، مرطوب کننده صورت را برای آماده سازی پوست برای آرایش استفاده کنید.

آرایش روزانه

2
کانسیلر ای را که 1-2 درجه که از پوست شما روشن تر است استفاده کنید و آن را در زیر چشم خود قرار دهید تا هرگونه دایره تاریک پنهان شود ، و کانسیلر را به استخوان ابرو مخلوط کنید تا چشم برای سایه چشم جلوه کند. فراموش نکنید که هر گونه لکه و قرمزی را پنهان کنید.

آرایش روزانه ساده

3
کمی فونداسیون بکشید که همچنین 1-2 درجه از رنگ پوست تان روشن تر است و با انگشتان دست ، اسفنج یا برس پایه ای ، پایه را در تمام صورت و پایین گردن خود مخلوط کنید. این حالت پوستی صاف و بی نقص به شما می بخشد. بعد از اینکه فونداسیون را زدین ، از پودر صورت استفاده کنید که مطابق با پوست شما باشد و با یک برس پودر ، پودر را به آرامی در تمام مخفی کننده و پایه خود مخلوط کنید تا آرایش را تنظیم کنید.

آرایش روزمره برای بیرون

4
ریمل مورد علاقه خود را بردارید مواد روی آن را تمیز کنید تا از جمع شدن توده ها و افزودن حجم آن به مژه ها جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که هرگونه ریمل مژه و ابرو که روی پلک شما قرار دارد را تمیز کنید!

چگونه آرایش روز مره

5
یک خط چشم قهوه ای یا مشکی بردارید و مژه های فوقانی خود را بالا بکشید. و به آرامی خط چشم ها را با خط چشم خود بزنید تا چشمانتان باز شود.

آرایش روزمره

6
سایه چشم قهوه ای روشن را بر روی کل درب خود قرار داده و درون چربی خود مخلوط کنید. این کار بدون استفاده از سایه چشم زیاد به چشم شما ابعاد می بخشد.

مدل آرایش روز مره

7
یک قلم مو آرایشی کوچک مخلوط کنید و سایه قهوه ای خود را در زیر مژه های پایینی خود بچسبانید ، درست مثل آنچه در گذشته با خط چشم انجام داده ایم. نیازی به استفاده بیش از حد نیست ، فقط کمی این ترفند را انجام خواهید داد!

آرایش ساده روزانه

8
از یک سایه چشم سایه روشن و براق استفاده کنید و آن را با قلموی مخلوط شده در زیر ابرو و گوشه گوش خود مخلوط کنید. این حالت چشم را روشن تر و گسترده تر می کند.

آرایش روزمر ساده

9
بعد ، چرب لب مورد علاقه خود را برای مرطوب کردن لب های خود بمالید.

آرایش ساده روز مره

10
برق لب روشن و صورتی بر روی لب خود بمالید و بعد از آن تمام شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *